KONST / Litografier / Färglitografi 9122194
nr 912 2194
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi , Salvador Dalà (1904-1989), 213/450, signerad, motivet: 38x59
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:34:56
1.600 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.400 kr
3.000 kr
3.600 kr
5.200 kr
3.400 kr
5.600 kr
6
4.200 kr
6
4.600 kr
6
6.000 kr
6.200 kr
6
6.600 kr
15 sep